HISTORY


















VAMPYR

SCHICKLGRUBER alias Adolf Hitler

RE: FRANKENSTEIN

MOLIËRE

Tourlist

Masterclasses

Neville Tranter

Gallery / documents

stuffed puppet archive


mo = molière
fr = re: frankenstein
fr* = re: frankenstein + live music
sch = schicklgruber, alias adolf Hitler
vamp = vampyr
punch = punch & judy in Afghanistan


















9 januari '15 Veghel / NL de Blauwe Kei MATHILDE

6 february '15 Herne / DE Flottmann Hallen MATHILDE

12 february '15 Northeim / DE Theater der Nacht MATHILDE

17 & 18 february Chur / CH Stadttheater MATHILDE

27 & 28 february + 1 & 2 march 2015 Wien (Vienna) / AT Kabinetttheater MATHILDE

7 march 2015 Schwerte / DE Schwerter Kleinkunstwochen MATHILDE

13 march '15 try-out Castricum/NL Dorpsstraat 23 THE KING

14 march '15 try-out Aarschot/BE Boze Wolf-festival 20 minutes performance THE KING

16 march '15 try out Mainz / DE Kammerspiele geschlossene Veranstaltung 30 min THE KING

20 march '15 try-out Weesp/NL Wesopa THE KING

3 & 4 april '15 try-out Amsterdam/NL Ostadetheater THE KING

7 april '15 try-out Meppel/NL THE KING

18 april '15 try-out Heerlen/NL NVP-dag THE KING

PREMIERE
30 april '15 Mainz/DE Kammerspiele Fort Malakoff THE KING

1 may '15 Mainz /DE Kammerspiele THE KING

2 may '15 Trier / DE THE KING

8 may '15 Bad Kreuznach /DE THE KING

9may '15 Bitburg/DE THE KING

11 & 12 may '15 Nürnberg / DE figurentheaterfestival THE KING

13 may '15 Fürth /DE figurentheaterfestival THE KING

14, 15 & 16 may '15 Erlangen /DE figurentheaterfestival THE KING

23-27 may '15 Wien (Vienna)/AT Schuberttheater THE KING

28 may '15 Linz /AT Posthof THE KING

30 may '15 Kaunas /LT festival MATHILDE

27 juni '15 Menden (NRW)/DE MATHILDE

19-21 july '15 Dresden /DE Schaubudensommer 20 may '14 The KING

5 & 6 august '15 Graz Festival la Strada MATHILDE

7 + 8 august '15 Graz / AT festival La Strada ThE KING

23 august '15 Zeist / NL besloten voorstelling MATHILDE

4 september '15 Plzen / CZ

10 september '15 Bottrop/DE festval MATHILDE

22 + 23 september '15 Charleville -Mézières / FR festival 4x THE KING

11 october '15 Augsburg/DE KLAPS MATHILDE

14-17 october '15 Winterthur/CH Theater im Waaghaus THE KING

20 october '15 Wilhelmshaven / DE Pumpwerk MATHILDE

21 october '15 Wilhelmshaven / DE Pumpwerk THE KING

29 october '15 Dülmen Figurentheatertage MATHILDE31 october '15 Delémont / CH THE KING

1 + 2november '15 Neuchâtel /CH festival THE KING

4 november '15 Randers/DK Egnsteater MATHILDE

7 + 8 november '15 Silkeborg /DK festival THE KING

9 & 10 november Nykøbing/DK Limflordteatret MATHILDE

11 & 12 november Aarhus/DK Refleksion MATHILDE

14 november '15 Göteborg / Sweden Frölunda Kulturhus Festival Figur MATHILDE

13 november '15 Göteborg / Sweden Frölunda Kulturhus Figur festival THE KING

21 november '15 Poznan / PL Teatr Animaji THE KING

2014

30 january 2014 Gelsenkirchen / DE FigurenTheaterWoche MATHILDE

31 january '14 Hazebrouck / FR poil a gratter MATHILDE

7 february 2014 Norwich / UK puppet theatre PUNCH

11 & 12 february '14 Chur / CH Stadttheater PUNCH

13 february '14 Schorndorf / de MATHILDE

14 february '14 18 + 20hr Mannheim / de MATHILDE

15 february '14 Heilbronn / de MATHILDE

16 february '14 17hr + 19.20hr Stuttgart / de MATHILDE

21 februari '14 Spanbroek / NL Wadway PUNCH
www.theaterkerkwadway.nl

15 march '14 Lahr / DE Schlachthaustheater SCH

17 mars '14 Auray / FR Festival Méliscènes VAM

18 mars '14 Pornichet(44) / FR VAM

20 march '14 Colombes / FR www.Lavant-seine.com SCH

25 march '14 20hr Straubing / DE MATHILDE

27 mars '14 Clisson / FR Tournée Grand T MATHILDE

28 mars '14 Teillé / FR Tournée Grand T MATHILDE

29 mars '14 La Chevrolière / FR Tournée Grand T MATHILDE

25, 26 & 27 april '14 19.30 Wien (Vienna) / AT Schuberttheater MATHILDE

29 april '14 Linz / AT Posthof MATHILDE

30 april & 1 may '14 Zillertal / AT www.steudlten.at MATHILDE

19 may '14 Zurich / CH Spetakuli MATHILDE

20 may '14 Zurich / CH Spetakuli PUNCH

10 june '14 Montemor-o-Novo / Portugal PUNCH

13 june '14 Faro / Portugal Teatro ACTA PUNCH

19 june '14 Bialystok / Poland 2x MATHILDE

25 june '14 Magdeburg / DE figurenth.festival Blickwechsel 2x MATHILDE

27 june '14 19 & 21hr Baden / CH festival figura MATHILDE

26-29 july '14 Barcelona / ES PUNCH

11 & 12 august '14 Jerusalem / Israel the Train Theater MATHILDE

19 september '14 Meppel / NL festival MATHILDE

22 september '14 Leverkusen / DE MATHILDE

24-28 september Geneve / CH TDM MATHILDE

30 september '14 & 1 october '14 Neuchatel / CH theatre du pommier MATHILDE

2 october '14 Delemont / CH CCRD MATHILDE

14 & 15 november '14 Bristol / UK tobacco factory PUNCH

22 november '14 Breno/IT Teatro delle Ali MATHILDE

27, 28 & 29 november '14 Wien (Vienna) / AT Schuberttheater PUNCH

21 december '14 Culemborg / NL de Fransche School besloten voorstelling MATHILDE

2013

10 & 11 january '13 Amstelveen / NL Poppentheater try out extended version MATHILDE

7 february '13 Norwich / UK puppet theatre SCH

9 february '13 Edinburgh / UK festival Manipulate SCH

14 february '13 Chur / CH Stadttheater MATHILDE

16 februari '13 14hr. Amsterdam / NL Noorderkerk DIERIGENTEN

18 + 23 february '13 Winterthur / CH |Th. im Waaghaus PUNCH
17+18 february & 19 february '13 Wintherthur (Th. im Waaghaus) workshop

20, 21 & 22 february Wintherthur / CH Theater im Waaghaus MATHILDE

25 february '13 St. Moritz chateau papillon / CH MATHILDE

1 march '13 Vic sur Seille / FR MATHILDE

7 & 8 march '13 Zuerich / CH Theater Stadelhofen MATHILDE

14 + 15 march '13 Zuerich / CH Th. Stadelhofen PUNCH

16 march '13 Lille / FR Maison Folie de Moulins MATHILDE

12 april '13 Lyon / FR musee Gadagne petit theatre PUNCH

16 april '13 Clichy / FR théâtre Rutebeuf SCH

2 may '13 Mainz / DE Kultursommer MATHILDE

6 may '13 Erlangen / DE Garage 18 & 21hr MATHILDE

7 may '13 Erlangen 17, 19 & 21hr MATHILDE

8 may '13 Nuernberg / DE 18 + 22hr MATHILDE

13 may '14 15hr & 19hr Poznan / PL festival Kon-teksty teatr Polski PUNCH

17 may '13 Reims / FR Palais du Tau festival Orbis Pictus 22hr MATHILDE

18 (2x) & 19 may (2x) '13 Reims / FR short version MATHILDE

23 may '13 Pantin (Paris) / FR Fil de l'eau 21hr MATHILDE

24 may '13 Pantin 19.30 MATHILDE

6 june '13 Montemor-o-Novo / PT www.almadarame.pt MATHILD

7 & 8 june '13 Lisboa / PT festival a Tarumba MATHILDE

14 june '13 Heilbronn / DE Mühlenfestspiele PUNCH

4-7 july Dresden / DE 3x per day short version Schaubudensommer PUNCH

14 september '13 18hr Husum Pole Poppenspaeler www.pole-poppenspaeler.de PUNCH

15 september '13 16 & 20hr Husum / DE Pole Poppenspeler MATHILDE

20 september '13 Neuenstadt / DE Muehlenfestspiele PUNCH

27, 28 & 29 september '13 2x/day Charleville-Mez./ FR MATHILDE

1 october '13 20h + 22.30 Torino / IT festival Incanti MATHILDE

23 october '13 München / Stadtmuseum MATHILDE

24 october '13 Uster / CH www.ukg.ch MATHILDE

25 & 26 october '13 Luzern / CH Kleintheater MATHILDE

6 november '13 Aarhus / DK Refleksion PUNCH

9 & 10 november '13 Silkeborg / DK MATHILDE

8 & 9 november '13 Silkeborg / DK PUNCH

11 november '13 Viborg / DK Th. Carte Blanche PUNCH

12 november '13 Randers / DK Egnsteater PUNCH

15, 16, 17, 21, 22 & 23 november '13 Waedenswill / CH Theater Ticino MATHILDE

19 & 20 november '13 Waedenswill / CH Theater Ticino PUNCH

19 december '13 20hr Köln / DE option Kölner Künstler Theater PUNCH

20 december '13 20hr Köln / DE Kölner Künstler Theater MATHILDE


2012

8 januari '12 14hr Leusden / NL Dorpskerk Dierigenten

20 january 2012, Gorron / FR Mathilde (in French 25 min.)

24 january '12, Craon / FR Mathilde

27 january '12 Port-Brillet / FR Mathilde

28 january '12 Evron / FR Mathilde

31 january & 1 february '12 Chateau Gontier / FR Mathilde

3 february '12 Alonnes / FR Mathilde

4 february '12 Segre / Fr Mathilde

7 february '12 Mayenne /FR Mathilde

9 february '12 Laval /FR Mathilde

10 february '12 Larchamps / FR Mathilde

11 february '12 Vilaines-la-Juhel / FR Mathilde

17 february 2012 Etampes / FR 2x st SCH

24 februari '12 19hr Leiden / NL Stadsgehoorzaal Dierigenten

25 february 2012 18 & 20hr Oldenburg / DE Punch

3 march 2012 Herne / DE MOL

5 & 6 march '12 Izmir / Tur www.izmirkuklagunleri.com Punch

9 & 10 maart '12 Amsterdam / NL Apollofirsttheater Punch

15-18 march '12 Waedenswill Th. Ticino / CH SCH

20 march '12 Luzern / CH Kleintheater Punch

22 march '12 Chur / CH SCH

23 march '12 Schorndorf / DE Punch

24 march '12 Heilbronn / DE SCH

26 & 27 march '12 Strasbourg / FR Mathilde

30 march '12 Hall in Tirol / AT Punch

15 april '12 14.30hr Alkmaar / NL De Vest Dierigenten

26 april '12 Ottignies / BE st www.poleculturel.be SCH

18 may '12 Dunkerque / FR st MOL

26 may '12 Bielsko Biala / Polska Punch

28 mei '12 14hr Eindhoven / NL Muziekcentrum Dierigenten

30 & 31 may + 1-3 june '12 Geneve / CH TDM Punch

20 june 2012 Ansbach / DE Vampyr

29 june '12 Tolosa / ES
http://www.topictolosa.com Punch

8 september '12 Zagreb / HR PIF-festival PUNCH

21 & 22 september '12 Charleville-Mez. / FR mediatheque MATHILDE

29 september '12 De Rijp / NL Grote Kerk PUNCH

8 & 9 october '12 Nevers / FR Maison de Culture de Nevers & de la N. MATHILDE

11 october 11.30 & 21.00hr Verdal / Norge Nord-Trøndelag MATHILDE

1 november '12 19+21hr. Potsdam / DE Unidram MATHILDE

2 november '12 21hr. Potsdam / DE Unidram
3 november '12 19hr. Potsdam / DE Unidram PUNCH

9 november '12 La Norville / FR les Champs de la Marionnette, salle Picasso PUNCH

10 november '12 20.30hr. La Norville / FR Salle Picasso MATHILDE

16 november '12 Bruay-la-Buissière / FR Esp. Cult. Grossemy SCH

24 november '12 Friedrichshafen / DE Kiesel

30 november '12 Ljubljana / SL Miniteater PUNCH

18 december '12 Fuerstfeldenbruck / DE Veranstaltungsforum SCH

3 december '12 Arnhem / NL Rijnijsselcollege besloten voorstelling MATHILDE

6 december '12 Wien / AT Kabinetttheater PUNCH

7 december '12 Wien / AT Odeontheater Geschl. Veranstaltung PUNCH

8 & 9 december '12 Wien / AT Kabinetttheater www.kabinetttheater.at PUNCH


2011

6-9 january '11 Waedenswill / CH Theater Ticino PUNCH

11-16 january '11 Waedenswill / CH Theater Ticino PUNCH

20 january 2011 Noisy le Sec / FR st SCH

21 january 2011 Choissy le Roi / FR st SCH

2-5 february 2011 Cherbourg / FR st SCH

8 february 2011 Mannheim / DE SCH

14 february '11 Bourg en Bresse / FR PUNCH

15 february '11 Mâcon / FR PUNCH

16 februari '11 Arnhem / NL Schouwburg PUNCH

18 february 2011 Belfort / FR st MOL

20 february 2011 Goettingen / DE SCH

3 & 4 march 2011 Montreal / Canada (les 3 jours des casteliers) st MOL

5 march '11 Montréal / Canada les 3 jours de Casteliers PUNCH

11 & 12 march '11 Calgary / Canada PUNCH

22 march '11 Strasbourg / FR (les Giboulees de la Mar.) PUNCH

24 march '11 Friedrichshafen / DE PUNCH

26 march '11 Straubing / DE PUNCH

30 & 31 march, 1 & 2 april 2011 Toulouse / FR st SCH

10 april '11 Lodz / PL PUNCH

14 april '11 Velp / NL PUNCH

22 & 23 april '11 Leiden / NL (LAK-theater)PUNCH

6 may '11 Schaffhausen / CH PUNCH

13 & 14 may '11 Nürnberg / DE Tafelhalle

8 may '11 Martigues / FR st SCH

13 & 14 march '11 Nuernberg / DE tafelhalle PUNCH

15-17 may '11 Erlangen / DE PUNCH

18 may '11 Fuerth / DE PUNCH

19 may '11 Linz / AT Posthof PUNCH

25 may '11 Kaunas / LT PUNCH

28 may 2011 Hohenems / Austria CUNICULUS

4 june '11 Leverkussen / DE Kulturzentrum Bayer PUNCH

5 june '11 Leverkussen / DE Kulturzentrum Bayer workshop for children

9 juni '11 Dordrecht / NL PUNCH

19 juni '11 19.30 Magdeburg / DE PUNCH

20-24 june '11 Bochum / DE Figurentheater Kolleg workshop

27 june - 1 july '11 Warmsen / DE Hof Lebherz workshop

3-9 july '11 Grande Synthe / FR workshop

9 july '11 Grande Synthe / FR st SCH

14-14 july workshop Finland

1-3 august '12 19:30 & 22hr Graz / AT la strada

3 & 4 september '11 Bristol / UK SCH

9 september '11 17 & 20hr Capetown / South Africa Outofthebox festival PUNCH

10 september '11 workshop Capetown

11 september '11 14 & 17hr Capetown / South Africa PUNCH

19 september '11 Ostrawa / CZ PUNCH

19 september '11 Ostrawa / CZ workshop

21 september '11 Charleville-Mez. / FR st MOL

22 september '11 Charleville-Mez. / FR st SCH

25 september '11 14 & 19.hr Charleville-Mez. / FR st PUNCH

30 september '11 13.15hr Beekbergen / NL DIERIGENTEN

1 october '11 20hr Tournai / BE st PUNCH

2 october '11 Tournai / BE workshop

2 & 3 october '11 Tournai / BE st MOL

7 october '11 Krefeld / DE SCH

9 october '11 Valenciennes / FR st MOL

17 oktober '11 14hr Den Haag / NL dr. A. Philipszaal DIERIGENTEN

19 & 20 october '11 20hr Leipzig /DE Westfluegel PUNCH

22 october '11 Orleans / FR workshop

22 + 23 october '11 Orleans / FR 3x PUNCH

27-30 october '11 Waedenswill / CH st MOL

2 november '11 Baden / CH Kurtheater 2x PUNCH

3-5 november '11 Neuchatel / CH PUNCH

8 november '11 Biel (Bienne) theatre de poche PUNCH

11 november '11 21hr Silkeborg / DK MOL

15 november '11 Bellac / France 2x st SCH

17 november '11 20.45hr Gradignan / FR st SCH

19 november '11 Eupen / BE SCH

24 november '11 Vendome / FR st SCH

25 november '11 Allonnes / FR st SCH

10 december 2011 Hilversum / NL Theater Achterom VAMPYR

14 december '11 Bern / CH Acis & Galatea (private performance)


2010

10 january 2010 Bern / CH DIDO & AENEAS

12, 13 & 14 january 2010 Waedenswill / CH (Theater Ticino) DIDO & AENEAS

17 january 2010 Bern (matinee) DIDO & AENEAS

21 january 2010 Waedenswill DIDO & AENEAS

22 january 2010 Bern DIDO & AENEAS

23 january 2010 Winterthur / CH DIDO & AENEAS

24 january 2010 Waedenswill DIDO & AENEAS

26, 27 & 28 january Waedenswill DIDO & AENEAS

29 january 2010 Bern DIDO & AENEAS

30 jnauary 2010 Baden / CH (Kurtheater) DIDO & AENEAS

31 january 2010 Bern DIDO & AENEAS

2 february '10 Stuttgart / DE FITZ Festival Imaginale www.imaginale.net CUNICULUS

3 februari '10 Stuttgart / DE JES www.imaginale.net PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

5 february '10 Belfort / FR surtitrage en fr. VAMPYR

11 februari '10 Den Haag / NL de Regentes Nederlandstalig CUNICULUS

27 & 28 februari '10 Amsterdam / NL Theater Bellevue PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

7 march 2010 Lahr / DE Schlachthaustheater PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

10-13 march '10 Genova / Italia Teatro della Tosse VAMPYR

17 march 2010 Friedrichshafen / DE SCHICKLGRUBER

19 march 2010 Schaffhausen / CH SCHICKLGRUBER

29 maart '10 matinee Enschede / NL cultuurcentrum vrijhof (in english) CUNICULUS

6 april '10 Lyon / FR www.moissondavril.com surtitrage en fr. VAMPYR

19-22 april '10 Frouard / FR workshop

23 april '10 Frouard / FR (near Nancy) surtitrage en fr. VAMPYR

25 & 26 april '10 Frouard / FR (near Nancy) PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

5 & 6 may 2010 Milano / Italia Teatro Verdi SCHICKLGRUBER

5 & 6 may 2010 Milano workshop

8 & 9 may '10 Idar-Oberstein / DE (near Mainz) Stadttheater SCHICKLGRUBER

15 mei '10 Weesp / NL City of Wesopa PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

19 may '10 Aachen / DE Stadttheater SCHICKLGRUBER

25-27 may '10 Saarbruecken / DE festival-perspectives SCHICKLGRUBER

29 mei '10 Leiden / NL LAKtheater Nederlandstalig CUNICULUS

5 june '10 Talinn / Estland PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

12-15 june & 17-19 june 2010 12:20/15:30/19:30 Terschelling / NL OEROL PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

20 june 2010 12:30/15:30 Terschelling / NL OEROL PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

12-16 july '10 Bochum / DE Figurentheater Kolleg workshop

28 & 29 august '10 Zürich / CH festival Theaterspektakel PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

11 september '10 Meppel festival / NL PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

25 & 26 september '11 Charleville-Mez. / FR PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

15 + 22 october '10 St Paul / La Reunion Tam Tam (espace Leconte de Lisle) PUNCH

21 october '10 St Denis / La Reunion Tam Tam (Theatre Canter) PUNCH

20 october '10 La Reunion festival Tam Tam PUNCH

16, 17 & 19 october '10 St Paul / La Reunion Tam Tam(Espace Leconte de Lisle) st MOL

20 october '10 St. Leu /La Reunion festival Tam Tam (le Sechoir) st MOL

28 OCTOBER '10 Viersen / DE VAMPYR

30 october '10 Bruxelles (Brussel)/ BE SCH Th. National

3 & 4 november '10 Bergen / Norway (festival mini midi maxi)PUNCH

4 november '10 Bergen / Norway masterclass

18, 19 & 20 november '10 Monthey / CH CUNICULUS

25 november '10 16hr Nijmegen / NL (Th. de Rode Laars, Campus Radboud Universiteit) PUNCH

10 december '10 Marchin / BE st SCH

28 december '10 Cervia / IT Teatro Comunale PUNCH




2009

8 january 2009 La Roche sur Yon / France, Le Grand R / Manège surtitr. SCHICKLGRUBER

9 january 2009 Gorron (salle polyvalente d’Ambrières les vallées) / FR surtr. SCHICKLGRUBER

13 january 2009 Chateau Gontier / France, Th. Le Carré, surtritrage en fr. CUNICULUS

15 january 2009 Mayenne /FR surtitr. Molière

17 january 2009 Vilaine la Juhel (la salle des fêtes de Courcité) / FR surtitr. SCHICKLGRUBER

20 january '09 Bern / CH, Schlachthausth. CUNICULUS

21 january '09 Winterthur / CH, Casinotheater CUNICULUS

22, 23 & 24 january '09 Zürich / CH, Theater Rigiblick CUNICULUS

25 january 2009 19.00hr Biel/Bienne /CH Stadttheater Biel CUNICULUS

27-31 january 2009 Waedenswill Theater Ticino CUNICULUS

3 february - 7 february '09 Waedenswill / CH, Theater Ticino CUNICULUS

10, 11 & 12 februari '09 Amsterdam / NL Ostadetheater CUNICULUS

13 februari '09 Weesp / NL, Th. City of Wesopa pre-premiere Nederlandstalige CUNICULUS

15 & 16 februari '09 Nieuw- en St. Joosland, De Wegwijzer, Nederlandstalige CUNICULUS

19 februari '09 AMSTERDAM, THEATER BELLEVUE, NL CUNICULUS

20 februari '09 Amsterdam, Theater Bellevue CUNICULUS

26 februari '09 Arnhem / NL, Schouwburg CUNICULUS

28 februari '09 Bree / BE CUNICULUS

5 maart '09 Groningen / NL, Kruithuis CUNICULUS

6 maart '09 Doetinchem / NL, Gruitpoort Theater CUNICULUS

12 maart '09 Kampen / NL, Stadsgehoorzaal CUNICULUS

13 maart '09 Hilversum / NL, Theater Achterom CUNICULUS

14 & 15 maart '09 Utrecht / NL, Stadsschouwburg CUNICULUS

20 maart '09 Culemborg / NL, De Fransche School CUNICULUS

22 march '09 Lahr / DE CUNICULUS

23 march '09 Strasbourg / FR, Le Giboulees surtitrage en fr. CUNICULUS

24 march '09 Friedrichshafen / DE CUNICULUS

26 march '09 Straubing / DE CUNICULUS

28 maart '09 Velp / NL, Kunsthuis 13 CUNICULUS

5 april '09 Deventer / NL, Th. Bouwkunde (besloten voorstelling) CUNICULUS

8 april '09 Meppel / NL, Theater Ogterop CUNICULUS

14 & 15 april 2009 19:00 Budapest / Hungary, Merlin Theatre CUNICULUS

18 april '09 Amstelveen / NL, Schouwburg CUNICULUS

28 april '09 Zoetermeer / NL, Schouwburg CUNICULUS

29 april '09 Roosendaal / NL, De Kring CUNICULUS

2 may 2009 Linz / AT, Posthof SCHICKLGRUBER

4 may 2009 Linz / AT, Posthof VAMPYR6 may 2009 Linz / AT, Posthof Frankenstein

8 & 9 may '09 Linz / AT, Posthof CUNICULUS

11 may 2009 Linz / Austria Molière

14 may Baden / CH Acis & Galatea

16 may '09 Erlangen / DE, Markgrafentheater CUNICULUS

17 may '09 Fuerth / DE, Stadttheater CUNICULUS

18 & 19 may '09 Nuernberg / DE, Tafelhalle CUNICULUS

22 may Dresden / DE Acis & Galarea

24 may Bern / CH Acis & Galatea

30 & 31 may '09 Lissabon / Portugal, Tarumba VAMPYR

2 & 3 june '09 Evora / Portugal, festival VAMPYR

24 juni 2009 Dordrecht / NL Theater Kunstmin - Internationaal Poppentheaterfestival CUNICULUS

1 & 2 SEPTEMBER '09 Bochum / DE FiDeNa (Zeche1) PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

3 SEPTEMBER '09 Herne / DE (Flottmannhallen) PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

4 september '09 Mainz 20 & 22hr/ DE festival "no strings attached" (Fort Malakoff) PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

11 september '09 Wolfsburg / DE VAMPYR

12 september '09 Leipzig / DE Westfluegel VAMPYR

14 september '09 Bottrop / DE CUNICULUS

17-22 september '09 Geneve / CH Theatre des Marionnettes CUNICULUS

24 (21hr) & 25 september (16hr) '09 Charleville Mez. / France CUNICULUS

26 september '09 Lingen / DE CUNICULUS

30 september '09 Torino / IT Festival Incanti CUNICULUS

3 oktober '09 20.15hr Gemert / NL Theater de Eendracht www.eendracht-gemert.nl Nederlandstalige voorstelling CUNICULUS

6 & 7 october '09 Kristiansand / NO Agderteater CUNICULUS

16 october '09 Arceuil / FR MOLIèRE

17 october '09 Ermont / FR MOLIèRE

19 october '09 Herzogenaurach / DE CUNICULUS

21 & 22 october '09 Berlin / DE Kulturbrauerei CUNICULUS

24 oktober '09 Purmerend / NL De Verbeelding Nederlandstalig CUNICULUS

26 october '09 Muenchen / DE Schauburg (evening) CUNICULUS
27 october '09 Muenchen / De Schauburg 10.30

28 october '09 Aarau / CH Kulturhaus CUNICULUS

29, 30 & 31 october '09 Luzern / CH Kleintheater CUNICULUS

1 & 2 november '09 Neuchatel / CH Semaine Internationale de la Marionnette CUNICULUS

5 november '09 Montargis / FRANCE VAMPYR

8 november '09 Dülmen / DE SCHICKLGRUBER

10 november '09 Viersen / DE SCHICKLGRUBER

13 november '09 Silkeborg / DK Festival of wonder SCHICKLGRUBER

14 NOVEMBER '09 Silkeborg / DK 16HR & 22.30 PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

20 & 21 NOVEMBER 2009 Linz / Austria PUNCH & JUDY IN AFGHANISTAN

24 november '09 Tournefeuille / FRANCE VAMPYR

25 november '09 Moissac / FR MOLIèRE

27 november '09 Tournefeuille / FR MOLIèRE

28 november '09 St. Jean / FR MOLIèRE

1 december '09 Oleron St Marie / FRANCE VAMPYR

3 december '09 Gradignan / FRANCE VAMPYR

7 & 8 december '09 Tarbes / FR MOLIèRE

10 & 11 december '09 Martigues MOLIèRE

15-20 december '09 Pantin (region Parisien) / FRANCE SCHICKLGRUBER


2008
5 january 2008 Kampen/NL Stadsgehoorzaal www.stadsgehoorzaalkampen.nl SCH.
12 january Parma/IT Teatro delle Briciole www.briciole.it vamp
15 february Schwerte/DE Rohrmeisterei tickets 02304 104 811 www.kuwebe.de www.rohrmeisterei-schwerte.de vamp
24 february Göttingen/DE Das Deutsche Theater www.goettingen.figurentheatertage.de vamp
29 february & 1 march Casalmaggiore/IT vamp
8 march 2008 Wels/AT vamp
10 march hr Steckborn / CH; Phoenix Theater/Theater im Pumpenhaus; www.blickfelder.ch www.phoenix-theater.ch SCH.
11 & 12 march hr Zürich / CH; Volkshaus; www.blickfelder.ch SCH.
15 march Friedrichshafen/DE Kiesel im K42 www.kultur-friedrichshafen.de vamp
25 march 2008 Saran/FR Théâtre de la Tête Noir SCH.
28 & 29 march Châteauroux/FR Equinoxe www.equinoxe-lagrandescene.com surtitr. vamp
1 & 2 april 2008 < A href="http://www.theatrelepassage.fr/" targ

2005
mo = molière
fr = re: frankenstein
fr* = re: frankenstein + live music
sch = schicklgruber, alias adolf Hitler

21.01.05 Luzern/CH Kleintheater MO
22.01.05 Luzern/CH Kleintheater MO
25.01.05 Genève/CH Theatre des Marionnettes MO
26.01.05 Genève/CH Theatre des Marionnettes MO
27.01.05 Genève/CH Theatre des Marionnettes MO
28.01.05 Genève/CH Theatre des Marionnettes MO
29.01.05 Genève/CH Theatre des Marionnettes MO
30.01.05 Genève/CH Theatre des Marionnettes MO
31.01.05 Genève/CH Theatre des Marionnettes MO
01.02.05 Genève/CH Theatre des Marionnettes MO
04.02.05 Winterswijk/NL De Storm SCH
06.02.05 Liège/B SCH (surtitrage en francais)
07.02.05 Liège/B SCH (surtitrage en francais)
10.02.05 Zoetermeer/NL Stadstheater SCH
14.02.05 Enschede/NL Vrijhof MO
18.02.05 Düsseldorf/D Forum Freies Theater SCH
19.02.05 Düsseldorf/D Forum Freies Theater SCH
30.03.05 Bath/UK Ustinov Studio SCH
31.03.05 Bath/UK Ustinov Studio SCH
31.03.05 Bath/UK workshop puppet center
23.04.05 Herne/D Flottmann Halle SCH
28.04.05 Charleville Mezières/F SCH (surtitrage en fr.)
30.04 - 07-05 Erlangen/D workshop
08.05.05 Nürnberg/D Tafelhalle SCH
10.05 - 12.05 Arnhem/NL Toneelschool workshop
30.05.05 Paris/F BIAM (Parc de la Villette) SCH (surtitrage en fr.)
31.05.05 Paris/F BIAM (Parc de la Villette) SCH (surtitrage en fr.)
01.06.05 Paris/F BIAM (Parc de la Villette) SCH (surtitrage en fr.)
june 05 Dordrecht/NL Neville with Muziektheater Hollands Diep in Oresteia
(Xenakis, dir. Cilia Hogerzeil)
08.06.05 Waiblingen/D Kulturhaus Schwanen SCH
09.06.05 München/D m fest SCH
10.06.05 München/D m fest SCH
13.06.05 Magdeburg/D Blickwechsel SCH
16.06.05 Porsgrunn/Norway PIT SCH
17.06.05 Porsgrunn/Norway PIT SCH
27.06.05 Berlin Int.Volksth.Fest.-Arena FR*
28.06.05 Berlin Int.Volksth.Fest.-Arena FR*
29.06.05 Berlin Int.Volksth.Fest.-Arena FR*
03.07.05 Salamanca/E fest SCH
10.07.05 St. Etienne/F sept collines FR (surtitrage en fr.)
11.07.05 St. Etienne/F sept collines FR (surtitrage en fr.)
15.07.05 Duisburg/D World Games SCH
16.07.05 Duisburg/D World Games SCH
15.08 - 02.09 Charleville Mezières/F Institut I. ds Mar. workshop
07.09.05 Bottrop/D Figurentheatertage SCH
08.09.05 Darmstadt/D Central Station SCH
11.09.05 Greiz/D Theaterherbst SCH
01.10.05 Mainz/D Kammerspiele MO
02.10 - 03.10 Mainz/D workshop
09.10.05 Berlin/D Kulturbrauerei;festival Lebenshilfe SCH
14.10 - 15.10 Tallinn/Estonia Eesti Riiklik Nukuteater workshop
29.10.05 Berlin/D Schaubude MO
29.10 - 30.10 Berlin/D Ernst Busch Hochschule workshop
10.11.05 Silkeborg/DK festival FR*
10.11 - 11.11 Silkeborg/DK workshop
13.11.05 Copenhagen/DK FR*
18.11.05 Vanves/F Theatre de Vanves SCH (surtitrage en fr.)
19.11.05 Bretigny sur Orge/F fest. polymarionnette SCH (surtitrage en fr.)
25.11.05 Ibbenbüren/D SCH
27.11.05 Rotterdam/NL De Doelen Neville & Osiristrio in "Dierigenten", classical music & puppetry

2004
mo = molière
fr = re: frankenstein
fr* = re: frankenstein + live music
sch = schicklgruber, alias adolf Hitler

06.02.04 Budapest / Hu Merlin Theatre FR
07.02.04 Budapest / Hu Merlin Theatre FR
08.02.04 Budapest / Hu Merlin Theatre FR
12.02.04 Den Haag Theater aan het Spui SCH
13.02.04 Rotterdam schouwburg SCH
14.02.04 Rotterdam schouwburg SCH
21.02.04 Weesp city of wesopa SCH
03.03.04 Helmond Speelhuis SCH
04.03.04 Amstelveen Griffioen SCH
12.03.04 Breda Chasse SCH
13.03.04 Alkmaar Provadja SCH
19.03.04 Schwerte / D Rohrmeisterei SCH
21.03.04 Straubing / D festival SCH
22.03.04 Wels / A festival SCH
23.03.04 Wels / A festival SCH
24.03.04 Landsberg / D Stadttheater SCH
26.03.04 Strasbourg / F TJP / Giboulees SCH
27.03.04 Strasbourg / F TJP / Giboulees SCH
29.03.04 Genk / B CC SCH
08.04.04 Amersfoort De Lieve Flint SCH
09.04.04 Amersfoort De Lieve Flint SCH
22.04.04 Leverkussen / D Forum FR
10.05.04 Arnhem Posttheater SCH
18.05.04 Wenen / A Schauspielhaus SCH
19.05.04 Wenen / A Schauspielhaus SCH
20.05.04 Wenen / A Schauspielhaus SCH
21.05.04 Wenen / A Schauspielhaus SCH
22.05.04 Wenen / A Schauspielhaus SCH
28.05.04 Utrecht festival aan de werf SCH
29.05.04 Utrecht festival aan de werf SCH
01.06.04 Stamsund / N SIT festival FR
02.06.04 Stamsund / N SIT festival FR
08.06.04 Rijeka / Cr unima festival SCH
20.06.04 Oldenburg / D kulturetage SCH
28.06.04 Erfurt / D Synergura SCH
03.08.04 Graz / A La Strada / Opera - MO
04.08.04 Graz / A La Strada / Opera - MO
30.08.04 Berlin / D Academy Berlin - workshop
31.08.04 Berlin / D Academy Berlin - workshop
01.09.04 Berlin / D Academy Berlin - workshop
02.09.04 Berlin / D Academy Berlin - workshop
02.09.04 Berlin / D Hebbel theater - SCH
03.09.04 Berlin / D Academy Berlin - workshop
04.09.04 Berlin / D Academy Berlin - workshop
06.09.04 Berlin / D Academy Berlin - workshop
07.09.04 Berlin / D Academy Berlin - workshop
08.09.04 Berlin / D Academy Berlin - workshop
10.09.04 Linz / A Posthof 20 jr jubileum - act
12.09.04 Meppel - Ogterop /Drents Poppenspelfestival - SCH
27.09.04 Essen / D folkwanghochschule - workshop
28.09.04 Essen / D folkwanghochschule - workshop
29.09.04 Essen / D folkwanghochschule - workshop
30.09.04 Essen / D folkwanghochschule - workshop
01.10.04 Essen / D folkwanghochschule - workshop
02.10.04 Essen / D folkwanghochschule - workshop
05.10.04 Schwerte / D Rohrmeisterei - SCH
07.10.04 Stuttgart / D Fitz - SCH
10.10.04 Torino / I Festival Incanti - SCH
21.10.04 Torun / Pl festival Baj Pomorksi - FR
29.10.04 Halle / D Neues Theater, festival Puck - SCH
05.11.04 Tournai / B Crea Théâtre Festival - SCH
19.11.04 Barcelona / E festival - FR*
20.11.04 Barcelona / E festival - FR*
21.11.04 Barcelona / E festival - SCH
21.11.04 Barcelona / E festival - workshop
22.11.04 Barcelona / E festival - SCH
22.11.04 Barcelona / E festival - workshop
24.11.04 Amsterdam Ostadetheater Risk - masterclass
27.11.04 Lahr / D Puppenparadefestival - FR
02.12.04 Arhus / DK Entrescenen/Refleksion - SCH
03.12.04 Arhus / DK Entrescenen/Refleksion - SCH
04.12.04 Arhus / DK Entrescenen/Refleksion - SCH
09.12.04 Porto / Pt FIMP / teatro nacional - SCH
10.12.04 Porto / Pt FIMP / teatro nacional - SCH

2003
mo = molière
fr = re: frankenstein
fr* = re: frankenstein + live music
sch = schicklgruber, alias adolf hitler

25.01.03 Diemen De Omval SCH
28.01.03 Amsterdam Ostadetheater SCH
31.01.03 Amsterdam Theater Bellevue SCH
01.02.03 Amsterdam Theater Bellevue SCH
02.02.03 Amsterdam Theater Bellevue SCH
11.02.03 Heerlen Parkstad SCH
15.02.03 Groningen Kruithuis SCH
16.02.03 Groningen Kruithuis SCH
18.02.03 Leiden Laktheater SCH
19.02.03 Leiden Laktheater SCH
20.02.03 Heerenveen Posthuis Theater SCH
22.02.03 Drachten De Lawei SCH
24.02.03 Antwerpen / B ETA / CC Luchtbal FR
25.02.03 Antwerpen / B ETA / CC Luchtbal FR
05.03.03 Utrecht Blauwe Zaal SCH
06.03.03 Utrecht Blauwe Zaal SCH
07.03.03 Spanbroek Wadway SCH
11.03.03 Veghel Blauwe Kei SCH
12.03.03 Roosendaal Schouwburg de Kring SCH
14.03.03 Eindhoven Stadsschouwburg SCH
16.03.03 Straubing / D festival MO
18.03.03 Strasbourg / F TJP, Giboulées de la M MO
19.03.03 Strasbourg / F TJP, Giboulées de la M MO
21.03.02 Zwolle Odeon SCH
24.03.03 Ljubljana / Sl touch for dutch FR
25.03.03 Ljubljana / Sl touch for dutch FR
27.03.03 Lochem Schouwburg SCH
28.03.03 Amstelveen Schouwburg SCH
03.04.03 Spijkenisse De Stoep SCH
04.04.03 Vlissingen Arsenaal Theater SCH
05.04.03 Purmerend Verbeelding SCH
08.04.03 Paderborn / D Kulturwerkstatt FR
09.04.03 Stuttgart / D FITS FR
11.04.03 Arnhem Schouwburg SCH
12.04.03 Antwerpen / B workshop neville
13.04.03 Antwerpen / B workshop neville
22.04.03 Arnhem workshops neville
22.04.03 Arnhem toneelschool SCH
23.04.03 Arnhem workshops neville
24.04.03 Arnhem workshops neville
25.04.03 Arnhem workshops neville
29.04.03 Neuhardenberg / D Schloss Neuhardenberg SCH
30.04.03 Neuhardenberg / D Schloss Neuhardenberg SCH
01.05.03 Neuhardenberg / D Schloss Neuhardenberg SCH
03.05.03 Neuhardenberg / D Schloss Neuhardenberg SCH
04.05.03 Neuhardenberg / D Schloss Neuhardenberg SCH
09.05.03 Genk / B CC SCH
14.05.03 Fürth / D Stadttheater SCH
16.05.03 Nürnberg / D Festival SCH
17.05.03 Nürnberg / D Festival SCH
18.05.03 Erlangen / D Festival SCH
18.05.03 Erlangen / D festival SCH
20.05.03 Bochum / D Fidena SCH
22.05.03 Granada / E Festival MO
23.05.03 Granada / E Festival MO
28.05.03 Londrina / Br filo FR
29.05.03 Londrina / Br filo FR
03.06.03 Belo Horizonte / Br Teatro Francisco Nunes FR
04.06.03 Belo Horizonte / Br Teatro Francisco Nunes FR
05.03.03 Belo Horizonte / Br Teatro Francisco Nunes FR
07.06.03 Canela / Br festival FR
08.06.03 Canela / Br festival FR
12.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
13.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
14.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
15.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
17.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
18.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
19.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
20.06.03 Utrecht schouwburg opoe
21.06.03 Utrecht schouwburg opoe
24.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
25.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
26.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
27.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
28.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
29.06.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
01.07.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
02.07.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
03.07.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
04.07.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
05.07.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
06.07.03 Wenen / A schauspielhaus SCH
04.08.03 Graz / A La Strada SCH
05.08.03 Graz / A La Strada SCH
06.09.03 Basel / CH Schauspielhaus Basel SCH
18.09.03 Stockholm / S Sodrateatern SCH
19.09.03 Stockholm / S Sodrateatern SCH
20.09.03 Stockholm / S Sodrateatern SCH
21.09.03 Stockholm / S Sodrateatern SCH
24.09.03 Charleville-Mezieres / F Festival FR**
30.09.03 Husum / D Pole Poppenspäler SCH
02.10.03 Mainz / D Kammerspiele / festival SCH
03.10.03 Mainz / D Kammerspiele / festival SCH
08.10.03 Genève / CH Théâtre des Marionnettes SCH
09.10.03 Genève / CH Théâtre des Marionnettes SCH
10.10.03 Genève / CH Théâtre des Marionnettes SCH
11.10.03 Genève / CH Théâtre des Marionnettes SCH
12.10.03 Genève / CH Théâtre des Marionnettes SCH
14.10.03 Salzburg / A Arge Kulturgelände SCH
15.10.03 Linz / A Posthof SCH
17.10.03 Leipzig / D Festival SCH
19.10.03 Mistelbach / A Int. Puppentheatertage SCH
22.10.03 Kristiansand / No Agder Teater SCH
23.10.03 Kristiansand / No Agder Teater SCH
01.11.03 Alphen aan de Rijn Parktheater SCH
06.11.03 Zaltbommel Poorterij SCH
07.11.03 Roosendaal de Kring SCH
11.11.03 Apeldoorn Orpheus SCH
14.11.03 Silkeborg / Dk Festival of Wonder SCH
15.11.03 Silkeborg / Dk fest
15.11.03 Silkeborg / Dk Festival of Wonder SCH
18.11.03 Neuchâtel / CH festival workshop
19.11.03 Neuchâtel / CH festival workshop
20.11.03 Neuchâtel / CH festival workshop
21.11.03 Neuchâtel / CH Théâtre Municipal SCH
22.11.03 La Chaux-de-Fonds / CH festival SCH
23.11.03 Bern / CH Schlachthaus SCH
25.11.03 Baden / CH Kurtheater SCH
26.11.03 Schaan / Fl Theater am Kirchplatz SCH
27.11.03 Biel / CH Stadttheater SCH
29.11.03 Lahr / D Kulturamt SCH
04.12.03 Arhus / Dk Refleksion/Entrescenen FR*
05.12.03 Arhus / Dk Refleksion/Entrescenen FR*
06.12.03 Arhus / Dk Refleksion/Entrescenen FR*
10.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
11.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
12.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
13.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
14.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
16.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
17.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
18.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
19.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
20.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH
21.12.03 Wädenswil / Ch Theater Ticino SCH

2002
sa = salomé
mo = molière
fr = re: frankenstein
fr* = re: frankenstein + live music



05.01.02 Wormer Dorpstheater MO
09.01.02 Zoetermeer Stadstheater MO
12.01.02 Alkmaar Provadja MO
15.01.02 Baarn de Speeldoos FR
16.01.02 Meppel Schouwburg Ogterop FR
24.01.02 Helmond Speelhuis lok FR
25.01.02 Winterswijk Schouwburg De Storm FR
31.01.02 Amstelveen Schouwburg FR
01.02.02 Culemborg De Fransche School FR
02.02.02 Haarlem Stadsschouwburg FR
15.02.02 Arnhem Schouwburg FR
16.02.02 Alkmaar De Vest FR
21.02.02 Hoofddorp t Oude Raadhuis FR
22.02.02 Zwijndrecht De Uitstek FR
23.02.02 Mechelen / B Mechels Miniatuur Teater FR
26.02.02 Laren Singer Theater FR
02.03.02 Woerden Kloostertuin FR
04.03.02 Antwerpen / B CC De Luchtbal FR
05.03.02 Antwerpen / B CC De Luchtbal FR
07.03.02 Genk / B CC Genk FR
12.03.02 Geel / B CC De Werft FR
13.03.02 Waalwijk CC de Leest FR
15.03.02 Schaffhausen / CH Theater Schauwerk FR
16.03.02 Schaffhausen / CH Theater Schauwerk FR
18.03.02 Wels / A festival FR
19.03.02 Wels / A festival FR
28.03.02 Amstelveen Poppentheaterwerkplaats proeve
09.04.02 Arnhem Schouwburg coldsong
11.04.02 Antwerpen/ B Festival Driemast FR*
27.04.02 Dortmund / D Theaterreise sch
28.04.02 Dortmund / D Theaterreise sch
29.04.02 Bochum / D
30.04.02 Bochum / D
07.05.02 Wien / A Rabenhof MO
08.05.02 Linz / A Posthof MO
09.05.02 Wien / A Rabenhof MO
13.06.02 Erfurt / D Schauspielhaus / Synergura MO
24.06.02 Amersfoort on the road for dutch summertheater
30.07.02 Graz / A La Strada FR*
31.07.02 Graz / A La Strada FR*
01.08.02 Graz / A La Strada
22.08.02 Groningen Noorderzon SCH
23.08.02 Groningen Noorderzon SCH
31.08.02 Zagreb / Hr Pif MO
16.09.02 Bottrop / D festival FR
18.09.02 coaching merel van galen
22.09.02 Hannover / D Festival Marmelock FR
29.09.02 Bremen / D Schauspielhaus FR
30.09.02 Essen / d folkwanghochschule
01.10.02 Essen / d folkwanghochschule
02.10.02 Essen / d folkwanghochschule
02.10.02 Sint-Truiden / B opbouw techniek
03.10.02 Sint-Truiden / B CC Bogaard MO
04.10.02 Essen / d folkwanghochschule
05.10.02 Essen / d folkwanghochschule
11.10.02 Ibbenbüren / D Bürgerhaus FR
17.10.02 Leipzig / D Loft FR
19.10.02 Halle / D Neues Theater FR*
02.11.02 Baden / CH Figura
03.11.02 Baden / CH Figura
04.11.02 Baden / CH Figura
05.11.02 Baden / CH Figura
06.11.02 Baden / CH Figura FR*
08.11.02 Dülmen / D festival FR
14.11.02 Kempen / D PZ FR
19.11.02 Marl / D Theater Marl FR
21.11.02 Velbert / D Forum Niederwerk FR
01.12.02 Herford / D Stadttheater FR
02.12.02 Herford / D Stadttheater FR
10.12.02 Porto / P AFIM MO
11.12.02 Porto / P AFIM MO
13.12.02 Vienna / A Schauspielhaus SA
14.12.02 Vienna / A Schauspielhaus SA
15.12.02 Vienna / A Schauspeilhaus SA

2001/2000
sa = salomé
mo = molière
fr = re: frankenstein
fr* = re: frankenstein + live music


07.01.01 Schagen Scagon Theater FR
08.01.01 Utrecht Blauwe Zaal FR
09.01.01 Utrecht Blauwe Zaal FR
10.01.01 Utrecht Blauwe Zaal FR
11.01.01 Utrecht Blauwe Zaal FR
18.01.01 Enschede Twentse Schouwburg FR
19.01.01 Someren SC De Ruchte FR
26.01.01 Leeuwarden De Harmonie FR
02.02.01 Leiden Laktheater FR
03.02.01 Leiden Laktheater FR
10.02.01 Alphen a.d. Rijn Parktheater FR
12.02.01 Eindhoven Stadsschouwburg FR
16.02.01 Spijkenisse De Stoep FR
17.02.01 Vlissingen Arsenaal Theater FR
18.02.01 Amsterdam Bellevue FR
19.02.01 Amsterdam Bellevue FR
20.02.01 Heerlen Theater Heerlen FR
23.02.01 Oudenaarde / B CC de Woeker FR
24.02.01 Deerlijk / B OC d'Iefte FR
26.02.01 Groningen Kruithuis FR
27.02.01 Groningen Kruithuis FR
28.02.01 Ternat / B CC de Ploter FR
02.03.01 Nuenen t Klooster FR
03.03.01 Weesp City of Wesopa FR
08.03.01 Zaltbommel Poorterij FR
10.03.01 Oosterhout CC De Bussel FR
13.03.01 Velp Kunsthuis 13 FR
15.03.01 Heerenveen Posthuis FR
17.03.01 Voelklingen / D Voelklinger Huette FR
20.03.01 Zwolle Odeon FR
24.03.01 Roosendaal De Kring FR
31.03.01 Purmerend De Verbeelding FR
05.04.01 Vlaardingen Stadsgehoorzaal FR
07.04.01 Vught De Speeldoos FR
14.04.01 Zoetermeer Stadstheater FR
18.04.01 Schiedam Theater aan de Schie FR
21.04.01 Diemen de Omval FR
25.04.01 Bath / UK Ustinov Studio FR
26.04.01 Bath / UK Ustinov Studio FR
27.04.01 Bath / UK Ustinov Studio FR
28.04.01 Bath / UK Ustinov Studio FR
07.05.01 Arnhem Toneelschool MO
16.05.01 Erlangen / D Markgrafentheater / fest MO
16.05.01 Erlangen / D Markgrafentheater / fest MO
18.05.01 Nürnberg / D Tafelhalle / festival MO
19.05.01 Nürnberg / D Tafelhalle / festival MO
20.05.01 Fürth / D Stadttheater / festival MO
24.05.01 München / D Schauburg FR*
25.05.01 München / D Schauburg FR*
26.05.01 Hohenems / A Homunculus MO
30.05.01 Paris / F Parc de la Villette / fest FR
31.05.01 Paris / F Parc de la Villette / fest FR
08.06.01 Praag / Cz festival MO
16.06.01 Riga / Latvia homo alibi
17.06.01 Riga / Latvia homo alibi
18.06.01 Riga / Latvia homo alibi
22.07.01 Curitiba / Braz 10th bonecos festival MO
23.07.01 Curitiba / Braz 10th bonecos festival MO
27.07.01 Cervia / I Arrivano dal Mare SA
28.07.01 Cervia / I Arrivano dal Mare SA
30.07.01 Graz / A La Strada SA
31.07.01 Graz / A La Strada SA
08.08.01 Belo Horizonte / Braz festival MO
09.08.01 Belo Horizonte / Braz festival MO
28.08.01 Sao Paulo / Braz Sesc MO
29.08.01 Sao Paulo / Braz Sesc MO
14.09.01 Mainz / D Mainzer Kammerspiele FR*
15.09.01 Mainz / D Mainzer Kammerspiele FR*
16.09.01 Hachenburg / D Stadthalle FR
22.09.01 Riga / Lat Homo Novus FR*
23.09.01 Riga / Lat Homo Novus FR*
27.09.01 Krems / A Szene Bunte Wahne FR
28.09.01 Horn / A Szene Bunte Wahne FR
29.09.01 Horn / A Szene Bunte Wahne FR
06.10.01 Herzogenaurach / D kulturamt FR
18.10.01 Kristiansand / N festival FR*
18.10.01 Kristiansand / N festival FR*
30.10.01 Davos / CH FR
31.10.01 Neuchatel / CH FR
01.11.01 Neuchatel / CH FR
02.11.01 Zofingen / CH FR
03.11.01 Herrliberg / CH FR
08.11.01 Silkeborg / DK festival MO
09.11.01 Silkeborg / DK festival MO
11.11.01 Umea / S festival SA
16.11.01 Wenen / A TOG festival FR
17.11.01 Wenen / A TOG festival FR
18.11.01 Wenen / A TOG festival FR
22.11.01 Madrid / E Festival de Otono SA
23.11.01 Madrid / E Festival de Otono SA
24.11.01 Madrid / E Festival de Otono SA
25.11.01 Madrid / E Festival de Otono SA
04.12.01 Arhus / DK Refleksion MO
05.12.01 Arhus / DK Refleksion MO
06.12.01 Arhus / DK Refleksion MO
07.12.01 Arhus / DK Refleksion MO
13.12.01 Stuttgart / D FITZ FR
14.12.01 Stuttgart / D FITZ FR
15.12.01 Stuttgart / D FITZ FR


28.01.00 Stockholm / S Sodra Teatern MO
29.01.00 Stockholm / S Sodra Teatern MO
30.01.00 Stockholm / S Sodra Teatern MO
22.02.00 Amsterdam Dijktheater FR
23.02.00 Amsterdam Dijktheater FR
11.03.00 Schwerte / D Giebelsaal MO
15.03.00 Zaandam Zaantheater MO
17.03.00 Utrecht Blauwe Zaal MO
18.03.00 Utrecht Blauwe Zaal MO
21.03.00 Schorndorf / D Club Manufactur MO
23.03.00 Wels / A festival MO
25.03.00 Pforzheim / D Mottenkäfig MO
01.04.00 Lochem Schouwburg MO
04.04.00 Velp Kunsthuis 13 MO
06.04.00 Arnhem Schouwburg MO
12.04.00 Emmeloord t Voorhuys MO
26.04.00 Bath / UK pup&anim festival/Ustinov Studio MO
02-06.05.00 Bochum / D workshops neville
13.05.00 Bochum / D Fidena FR*
14.05.00 Bochum / D Fidena FR*
15.05.00 Bochum / D Fidena FR*
17.05.00 Nürnberg / D Tafelhalle FR*
18.05.00 Nürnberg / D Tafelhalle FR*
26.05.00 Frankfurt / D Freies Theaterhaus MO
27.05.00 Frankfurt / D Freies Theaterhaus MO
29.05.00 Hohenems / A Homunculus MO
15.06.00 Berlin / D Kulturbrauerei / festival FR*
16.06.00 Berlin / D Kulturbrauerei / festival FR*
22.06.00 Erfurt / D Synergura 2000 FR*
25.06.00 Magdeburg / D Unima 2000 FR*
26.06.00 Magdeburg / D Unima 2000 FR*
07.07.00 Amersfoort Etcetera 00 FR*
08.07.00 Amersfoort Etcetera 00 FR*
13.08.00 Helsinki / F Non Stop Puppets FR
14.08.00 Helsinki / F Non Stop Puppets FR
17.08.00 Stockholm / S Non Stop Puppets FR
18.08.00 Stockholm / S Non Stop Puppets FR
19.08.00 Stockholm / S Non Stop Puppets FR
27.08.00 Zürich / CH Theaterspektakel FR
28.08.00 Zürich / CH Theaterspektakel FR
29.08.00 Zürich / CH Theaterspektakel FR30.08.00 Zürich / CH Theaterspektakel FR
02.09.00 Utrecht Passpartou
03.09.00 Utrecht Passpartou
03.09.00 Utrecht Akademietheater SA
04.09.00 Utrecht Passpartou
05.09.00 Utrecht Passpartou
06.09.00 Utrecht Passpartou
08.09.00 Hachenburg / D Stadthalle Theatersaal SA
09.09.00 Mühltal / D Wacker Theatertage SA
10.09.00 Mainz / D Mainzer Kammerspiele SA
11.09.00 Bottrop / D festival SA
17.09.00 Charleville-Mézières / F Théâtre Municipal MO
17.09.00 Charleville-Mézières / F Théâtre Municipal MO
28.09.00 Arnhem Images FR
29.09.00 Arnhem Images FR
30.09.00 Arnhem Images FR
03.10.00 Husum / D Pole Poppenspäler FR
05.10.00 Taastrup / DK Magic of Puppets FR
06.10.00 Taastrup / DK Magic of Puppets FR
10.10.00 Wilhelmshaven / D Pumpwerk FR
15.10.00 Amsterdam Badhuis de mobiele bochel FR
20.10.00 Halle / D Neues Theater MO
21.10.00 Leipzig / D LOFFT MO
22.10.00 Jena / D Theaterhaus MO
23.10.00 Jena / D Theaterhaus MO
27.10.00 Baden / CH Kurtheater FR
28.10.00 Biel / CH Espace Culturel FR
30.10.00 Liestal / CH Palazzo FR
31.10.00 Luzern / CH Kleintheater FR
01.11.00 Bern / CH Schlachthaus FR
02.11.00 Wädenswil / CH Theater Ticino FR
03.11.00 Wädenswil / CH Theater Ticino FR
04.11.00 Wädenswil / CH Theater Ticino FR
06.11.00 Wädenswil / CH Theater Ticino FR
07.11.00 Wädenswil / CH Theater Ticino FR
08.11.00 Wädenswil / CH Theater Ticino FR
09.11.00 Wädenswil / CH Theater Ticino FR
10.11.00 Wädenswil / CH Theater Ticino FR
11.11.00 Wädenswil / CH Theater Ticino FR16.11.00 Erlangen / D Markgrafentheater FR*
17.11.00 Erlangen / D Markgrafentheater FR*
18.11.00 Erlangen / D Markgrafentheater FR*
20.11.00 Siegen / D Lyz Kulturhaus FR
22.11.00 Braunschweig / D FBZ FR
23.11.00 Oldenburg / D Kulturetage FR
03.12.00 Porto / P Teatro National S. Joao / festival FR*
04.12.00 Porto / P Teatro National S. Joao / festival FR*


GO TO http://www.dailymotion.com/video/x8msix_stuffed-puppet-cuniculus_creation FOR FILMCLIPS !


home
contact Neville Tranter
or Wim Sitvast


further contact information